wróć

Dane kontaktowe

17.03.2020

Szanowni Państwo,

w związku z dynamicznym rozwojem pandemii koronawirusa COVID-19, ograniczamy pracę administracji Ośrodka Chopinowskiego w Szafarni. Wszystkie działy są dostępne od wtorku do piątku w godzinach 8.00-16.00 i można się z nimi kontaktować tylko za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej. Poniżej podajemy szczegółowe dane kontaktowe:

 

Sekretariat – Edyta Fordońska
osrodek@szafarnia.art.pl
e.fordonska@szafarnia.art.pl
tel. 784684945


Konkurs pianistyczny – Karolina Szparaga
konkurs@szafarnia.art.pl
k.szparaga@szafarnia.art.pl
tel. 668494325


Dyrektor – dr Agnieszka Brzezińska
dyrektor@szafarnia.art.pl
tel. 728935745


Główny Księgowy – Wojciech Iwan
w.iwan@szafarnia.art.pl
tel. 662318347


Dział edukacji

Kinga Kriger
edukacja@szafarnia.art.pl
tel. 662117562

Dorota Ornoch
d.ornoch@szafarnia.art.pl
tel. 537947340


Specjalista ds. Informatyki – Jacek Wysocki
j.wysocki@szafarnia.art.pl
tel. 662298580


Dział impresaryjno-artystyczny – Bartłomiej Kozłowski
b.kozlowski@szafarnia.art.pl
tel. 538192804

Share

wróć