wróć

Harmonogram oraz lista uczestników XX Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Poświęconej Fryderykowi Chopinowi i Muzyce

12.02.2020

Harmonogram

Poniżej podajemy listę osób zakwalifikowanych do  XX Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Poświęconej Fryderykowi Chopinowi i Muzyce.

Nazwiska zostały wymienione w kolejności alfabetycznej.

 

  1. Barańska Anna – Szkoła Podstawowa nr 16 w Bydgoszczy
  2. Borkowski Miłosz – Szkoła Podstawowa im. Ignacego Antoniego Zboińskiego w Kikole
  3. Cichowicz Marcelina – Szkoła podstawowa im. B. Głowackiego w Chrostkowie
  4. Cychowski Franciszek – Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Złejwsi Wielkiej
  5. Dekowska Antonina – Młodzieżowy Dom Kultury nr 6 w Bydgoszczy
  6. Detmerowska Wiktoria – Centrum Kulturalno-Oświatowo-Rekreacyjne w Wólce
  7. Drabkowska Maria – Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Złejwsi Wielkiej
  8. Drąg Barbara – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Uczestników Strajku Szkolnego 1906 – 1907 w Toruniu
  9. Dykowska Julia – Szkoła Podstawowa im. Ignacego Antoniego Zboińskiego w Kikole
  10. Dziarkowski Jakub – Szkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego w Skępem
  11. Gibert Agata – Szkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego w Skępem
  12. Iciek Emilia – Szkoła Podstawowa nr 16 w Bydgoszczy
  13. Jankowska Maja – Brodnicki Dom Kultury
  14. Kociński Jakub – Stowarzyszenie Czyż – nie Czernikowo
  15. Majchrzak Wiktoria – Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Choceniu
  16. Makowska Aleksandra – Szkoła Podstawowa nr 5 w Lipnie
  17. Marciniak Marcelina – Szkoła Podstawowa nr 5 w Toruniu
  18. Murawska Zuzanna – Szkoła podstawowa im. B. Głowackiego w Chrostkowie
  19. Okońska Oliwia – Szkoła Podstawowa im. T. Jędryczki w Ostrowite
  20. Opankowski Mikołaj – Parafia pw. Św. Stanisława Kostki w Złejwsi Wielkiej
  21. Piątkowski Filip – Szkoła Podstawowa im. Dziewanowskich w Płonnem
  22. Piskorowska Lila – Gminna Biblioteka Publiczna w Złejwsi Małej
  23. Przewiążlikowski Łukasz – Stowarzyszenie Czyż – nie Czernikowo
  24. Rykowska Wiktoria Maria – Szkoła Podstawowa nr 5 w Lipnie
  25. Sikorska Maja – Ognisko Pracy Pozaszkolnej Dom Harcerza w Toruniu
  26. Stasiak Nikodem – Szkoła Podstawowa im. Dziewanowskich w Płonnem
  27. Szypura Pola – Młodzieżowy Dom Kultury nr 6 w Bydgoszczy
  28. Wernecki Wiktor – Ognisko Pracy Pozaszkolnej Dom Harcerza w Toruniu
  29. Wierzbicka Kornelia – Parafia pw. Św. Stanisława Kostki w Złejwsi Wielkiej
  30. Witulska Martyna – Szkoła Podstawowa im. T. Jędryczki w Ostrowite
  31. Wróblewski Michał – Szkoła Podstawowa im. F. Chopina w Turznie
  32. Znaniewicz Monika – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Uczestników Strajku Szkolnego 1906 – 1907 w Toruniu
     
    Wszystkim zakwalifikowanym gratulujemy!
Share

wróć