Znamy uczestników Konkursu Pianistycznego

01.04.2016

Informujemy, że spośród 70 aplikacji Komisja Konkursowa zakwalifikowała do udziału w 24. Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina dla Dzieci i Młodzieży w Szafarni 55 uczestników.

GRUPA I

  1. Eliza Ruffle (Wielka Brytania)
  2. Emilia Dominika Chałupczak (Polska)
  3. Jaroslav Semenov (Rosja)
  4. Alicja Szindzielorz (Polska)
  5. Nikol Rogatnikova (Białoruś)
  6. Anna Urzędowska (Polska)
  7. Heidi Schuszter (Austria)
  8. Maria Małgorzata Białka (Polska)
  9. Ruochong Cui (Chiny)
  10. Zofia Anna Nowicka (Polska)
  11. Su Ryo Han (Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna)
  12. Filip Pacześny (Polska)
  13. Daphne Delicata (Malta)

GRUPA II

  1. Helena Żabska (Polska)
  2. Dennis Cornelius Orkiszewski (Polska)
  3. Jülch Monan (Niemcy)
  4. Zuzanna Monika Gawrońska (Polska)
  5. Yehor Bakhmut (Ukraina)
  6. Alexandra Adelgeym (Rosja)
  7. Zofia Michałowicz (Polska)
  8. Hasan Ignatov (Bułgaria)
  9. Michał Basista (Polska)
  10. Hugo Takahashi (Francja/Japonia)
  11. Rosemarie Skowronski (Austria)
  12. Kacper Kukliński (Polska)
  13. Alica Fomich (Białoruś)
  14. Yewon Hong (Korea Południowa)
  15. Yehuda Prokopowicz (Polska)
  16. Anna Shukina (Rosja)
  17. Daniel Weroński Falcó (Hiszpania)
  18. Agata Kuczyńska (Polska)
  19. Roman Fediurko (Ukraina)
  20. Sin A Ma (Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna)
  21. Ibrahim Ignatov (Bułgaria)
  22. Alexandra Chernyshova (Rosja)
  23. Julita Emilia Niedzielska (Ukraina)
  24. Adam Zakrzewski (Polska)
  25. Eva-Evgeniya Brazul-Bruszkowskaya (Ukraina/Rosja)
  26. Elizaveta Coroli (Mołdawia)

GRUPA III

  1. Marija Tamkevičiūtė (Litwa)
  2. Gabriela Aleksandra Murawska (Polska)
  3. Narmina Ismayilova (Azerbejdżan)
  4. Michał Maksymilian Oleszak (Polska)
  5. Anastasija Šumskaitė (Litwa)
  6. Aleksander Krzysztof Opolski (Polska)
  7. Julia Łozowska (Polska)
  8. Tymoteusz Śleziak (Polska)
  9. Nikita Kolodin (Polska/Rosja)
  10. Kateryna Kurylko (Ukraina)
  11. Aleksandr Bolotin (Rosja)
  12. Franciszka Gabriela Litwin (Polska)
  13. Basel Awwad (Palestyna)
  14. Maria Moliszewska (Polska)
  15. Paul Mnatsakanov (Stany Zjednoczone)
  16. Paweł Jakub Gwóźdź (Polska)

GRATULUJEMY

więcej informacji

Share